byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m² v Praha

Soukenická 1196/11, 110 00 Prague, Czechia

19 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

PRONAJMUTO / vybaveného bytu 1+1 (28m2), Praha 1 - Soukenická

PRONAJMUTO / Pronájem příjemného, moderního a kompletně vybaveného bytu 1+1 (28m 2 ) po celkové rekonstrukci ve 2.podlaží zrenovovaného domu s výtahem v mimořádně atraktivní části Prahy 1, v Soukenické ulici, v minutové vzdálenosti od OC Palladia a ulice Dlouhá. Vynikající občanská a dopravní obslužnost v bezprostřední blízkosti bytu - stanice metra a tramvaje nám. Republiky v dosahu pěší chůze. Dispozici bytu orientovaného do klidného dvoru tvoří vstupní chodba - zádveří, otevřený koncept spací částí a obývacího prostoru, samostatná kuchyň přístupná z chodby, prostorná designová koupelna se zděným sprchovým koutem a toaleta. Kompletní vybavení zahrnuje celkově vybavenu bílo-šedou kuchyňskou linku se spotřebiči (pračka, lednice s mrazákem, varná deska, kávovar a nádobí) manželská postel šířky 160cm, šatní skříň, jídelní stůl, židle, původní dřevěné podlahy, žaluzie, v koupelně velkoformátová dlažba. Atraktivní lokalita centra Prahy disponuje veškerými službami a výborným dopravním spojením. Jen pár kroků od velmi klidné polohy bytu se nachází nepřeberné množství ochodů, oblíbených trendy bister, kaváren a restaurací a v pěší vzdálenosti Staroměstské náměstí a nábřeží Vltavy. Dálkové vytápění plynem, velmi nízké poplatky 2 500,-Kč. Evidenční číslo: HMA1725 Stav objektu: velmi dobrý Užitná plocha: 28,0 m 2 Vlastnictví: Osobní Budova: smíšená Podlaží: 2. z 5 Garáž: Ne Energetická náročnost: G

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

28 m²

Cena

19 000 Kč

Cena za m²

679 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Soukenická 1196/11, 110 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Pod Soutratím, 101 33 Prague, Czechia

15 270 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 24 m²

155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Na Radosti, 155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy