byt s 3 ložnicemi o velikosti 65 m² v Počátky

Palackého náměstí, Počátky, Czechia

10 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem zděného bytu 3+kk, 65 m2 v centru Počátek

Jedná se o pronájem bytu 3+kk, 65m 2 ve městě Počátky, v krásné krajině na rozhraní okresu Pelhřimov a Jindřichův Hradec. Byt je po kompletní rekonstrukci a nachází se v přízemí památkově chráněného domu. K bytu náleží kryté parkovací stání pro dva automobily. Vhodné i pro náročnější klienty. Možný i dlouhodobý rekreační pronájem. Vytápění bytu je lokální, elektrickým podlahovým topením, ohřev vody el. bojlerem. Podmínky pronájmu: délka pronájmu minimálně jeden rok, kauce 25.000Kč, záloha na studenou vodu 350Kč/měsíc osoba v bytě. Počet osob: maximálně 4 osoby. Elektřina se převádí na zájemce. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

65 m²

Cena

10 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

154 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Palackého náměstí, Počátky, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Počátky

3 ložnice byt o velikosti 65.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 65 m²

Palackého náměstí, Počátky, Czechia

10 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy