byt s 2 ložnicemi o velikosti 90 m² v Trutnov

Horská, 541 02 Trutnov, Czechia

13 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem zděného bytu 2+kk v centru Trutnova – pěší zóna.

Pronájem zděného bytu o velikosti 2+kk a výměře cca 44 m 2 , ve 2. patře zděného domu, v samém centru Trutnova, na pěší zóně, ul. Horská. Dispozice: předsíň (3,02 m 2 ), koupelna s WC (3,67 m 2 ), pokoj s kuchyňským koutem (11,45 m 2 ), pokoj (25,93 m 2 ). Vzhledem k umístění bytu je veškerá infrastruktura města v dosahu několika minut chůze. Požadováni seriózní nájemci – NE exekuce, trvale zaměstnáni, nekuřáci. Celkové nájemné včetně záloh za inkasní služby činí Kč 15.500 měsíčně.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

90 m²

Cena

13 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

144 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Horská, 541 02 Trutnov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Trutnov

3 ložnice byt o velikosti 44.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 44 m²

Pomněnková, 541 02 Trutnov, Czechia

11 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 56.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 56 m²

Železničářská, 541 01 Trutnov, Czechia

11 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 49.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 49 m²

Zámečnická, 541 01 Trutnov, Czechia

11 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy