byt s 1 ložnicí o velikosti 32 m² v Praha

Za Pohořelcem, 162 01 Prague, Czechia

15 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem zařízeného studia (1+kk) v přízemí Praha 6, Pohořelec

Neplatíte provizi! Volné ihned. Nabízíme útulné a zařízené studio (1+kk) o rozloze 24 m 2 ke střednědobému nebo dlouhodobému pronájmu. Byt se nachází v přízemí udržované historické budovy v atraktivní lokalitě Prahy 6 Pohořelec, jen pár minut chůze od Pražského hradu.Byt je světlý, s oknem do ulice, které do něj vnáší přirozené denní světlo. Studio má vestavěné zvýšené patro, které lze využít jako pracovní a úložný prostor nebo také ke spaní. Je zde další jednolůžková postel , skříň, stůl a dvě židle, komoda. Byt se skládá ze vstupní chodby, hlavní místnosti s kuchyňským koutem a koupelny s toaletou. Byt je vybaven: Kuchyňský kout s elektrickým sporákem a varnou deskou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem Základní kuchyňské nádobí, lůžkoviny a ložní prádlo Stůl, židle, šatní skříň, postel s matrací Koupelna se sprchou, umyvadlem a toaletou Elektrické topení Společná prádelna v suterénu domu za extra poplatek 50 Kč praní, 50 Kč sušeníLokalita nabízí kombinaci historického kouzla, zeleně a vynikající dostupnost do centra města. Petřínské sady, obchody, kavárny a restaurace jsou v docházkové vzdálenosti. Tramvajová zastávka Pohořelec (linky 22 a 23) je 2 min. chůzí od budovy. Na stanici metra linky A Malostranská se tramvají dostanete za cca 10 minut.Měsíční nájemné: 15 500 KčPoplatky za služby domu a internet: 1.350 Kč/měsíc (1 osoba)Elektřina: 2.150 CZK/měsíc (převod na nájemce)Vratná jistota: odpovídá jednomu měsíčnímu nájmu včetně služebByt je ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají pohodlné bydlení v klidné a prestižní čtvrti s výbornou dostupností do centra města. Potvrzení o ubytování na vyžádání. K této nemovitosti máte připravené podrobné informace na:

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

32 m²

Cena

15 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

484 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Za Pohořelcem, 162 01 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 14.08 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 14 m²

Slavětínská, 190 14 Prague, Czechia

12 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 10.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 10 m²

Za Pohořelcem, 162 01 Prague, Czechia

12 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 16.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 16 m²

Z-Box, Roháčova, 130 00 Prague, Czechia

12 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy