Czech Republic
15 990 Kč / měsíc
Nabízíme k pronájmu útulný zařízený byt s dispozicí 2+1 o celkové ploše 74 m² v klidné části Karlových Varů na ulici Koptova. Byt je čerstvě po rekonstrukci, součástí cihlového domu, který prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí moderní a komfortní bydlení. Interiér bytu zahrnuje prostornou chodbu, obývací pokoj, samostatnou kuchyň se spíži, kuchyň je vybavena spotřebiči (lednice, trouba s varnou deskou, myčka), ložnici a koupelnu s vanou a WC. Okolí poskytuje veškerou potřebnou občanskou vybavenost - v docházkové vzdálenosti naleznete supermarket, školu, školku, i zdravotnická zařízení. Skvělá dostupnost MHD, autobusů a dobré napojení na dálniční síť zajišťují rychlou a snadnou dopravu po městě i mimo něj. K nastěhování od 1.6. Podmínky nájmu: 15.990 Kč nájemné, 4 500 Kč zálohy na služby, 15 990 Kč + DPH provize jistota ve výši jednoho měsíčního nájmu. Pro více informací nás neváhejte
Nabízíme k pronájmu útulný zařízený byt s dispozicí 2+1 o celkové ploše 74 m² v klidné části Karlových Varů na ulici Koptova. Byt je čerstvě po rekonstrukci, součástí cihlového domu, který prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí moderní a komfortní bydlení. Interiér bytu zahrnuje prostornou chodbu, obývací pokoj, samostatnou kuchyň se spíži, kuchyň je vybavena spotřebiči (lednice, trouba s varnou deskou, myčka), ložnici a koupelnu s vanou a WC. Okolí poskytuje veškerou potřebnou občanskou vybavenost - v docházkové vzdálenosti naleznete supermarket, školu, školku, i zdravotnická zařízení.
Skvělá dostupnost MHD, autobusů a dobré napojení na dálniční síť zajišťují rychlou a snadnou dopravu po městě i mimo něj. K nastěhování od 1.6. Podmínky nájmu: 15.990 Kč nájemné, 4 500 Kč zálohy na služby, 15 990 Kč + DPH provize jistota ve výši jednoho měsíčního nájmu. Pro více informací nás neváhejte
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
74 m²
Cena
15 990 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
01-06-2026
Zařízené
Ano
Novostavba
Ano
Cena za m²
216 Kč
Inzerát se nachází na adrese Czech Republic
Načítání mapy
Související nabídky, Trhový Štěpánov