Zveřejněno před 2 dny
Kralická, 100 00 Prague, Czechia
15 000 Kč / měsíc
Exkluzivní nabídka pronájmu zařízeného bytu o dispozici 1+kk s balkonem v tradičním činžovním domě ve Strašnicích, ul. Kralická.Byt o výměře 30 m and sup2; je umístěn v 6.NP tradičního činžovního domu bez výtahu. Byt se pronajímá zařízen viz fotky - vybaven kuchyňskou linkou s plynovou varnou deskou, myčkou, troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou. Součástí bytu je praktická komora/spíž a balkon. Obývacímu pokoji dominuje velké patro na spaní, WC je samostatné. V bytě je parketová podlaha, v koupelně a v chodbě je dlažba. Orientace oken a balkonu je na sever do vnitrobloku. Nízké měsíční poplatky 1.000,- Kč + elektřina a plyn převodem. Kauce ve výši jednoho nájmu, provize ve výši jednoho nájmu. Zastávka MHD Vozovna Strašnice je vzdálena 2 minuty chůze, stanice metra Strašnická pak 8 min chůze. V okolí domu naleznete vše potřebné, vč. služeb, kaváren a restaurací.Pokud máte zájem o prohlídku, vyplňte prosím formulář níže, co nejdříve se Vám ozveme.
Exkluzivní nabídka pronájmu zařízeného bytu o dispozici 1+kk s balkonem v tradičním činžovním domě ve Strašnicích, ul. Kralická.Byt o výměře 30 m and sup2; je umístěn v 6.NP tradičního činžovního domu bez výtahu. Byt se pronajímá zařízen viz fotky - vybaven kuchyňskou linkou s plynovou varnou deskou, myčkou, troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou. Součástí bytu je praktická komora/spíž a balkon. Obývacímu pokoji dominuje velké patro na spaní, WC je samostatné. V bytě je parketová podlaha, v koupelně a v chodbě je dlažba.
Orientace oken a balkonu je na sever do vnitrobloku. Nízké měsíční poplatky 1.000,- Kč + elektřina a plyn převodem. Kauce ve výši jednoho nájmu, provize ve výši jednoho nájmu. Zastávka MHD Vozovna Strašnice je vzdálena 2 minuty chůze, stanice metra Strašnická pak 8 min chůze. V okolí domu naleznete vše potřebné, vč. služeb, kaváren a restaurací.Pokud máte zájem o prohlídku, vyplňte prosím formulář níže, co nejdříve se Vám ozveme.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
31 m²
Cena
15 000 Kč
Cena za m²
484 Kč
Inzerát se nachází na adrese Kralická, 100 00 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha