byt s 3 ložnicemi o velikosti 54 m² v Praha

Oravská 1886/1, 100 00 Prague, Czechia

19 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

PRONÁJEM: Světlý byt 2+1 (54 m2) s lodžií a sklepem u metra A – Vaše oáza klidu ve Strašnicích

Hledáte bydlení, kde za okny šumí stromy, do centra to máte pár minut metrem a sousedé nad vámi vás nikdy nebudou rušit? Nabízím k pronájmu velmi světlý a prostorově velkorysý byt 2+1 o výměře 53,7 m 2 , který se nachází v 5.patře klidného domu bez výtahu v oblíbené části Prahy 10 ve Strašnicích. Pokud jste aktivní a schody pro vás nejsou překážkou, tento byt si zamilujete. DISPOZICE A INTERIÉR: Byt je chytře řešený a nabízí dostatek prostoru pro jednotlivce, pár nebo i dva spolubydlící: - Obývací pokoj nebo ložnice: Ideální prostor pro relaxaci s dostatkem místa pro sedačku, postel, pracovní kout. - Ložnice: Její obrovskou předností je přímý vstup na zasklenou lodžii, která směřuje do zeleně. - Kuchyně : Prakticky oddělená, s oknem a dostatkem denního světla. - Zázemí: Koupelna, toaleta a prostorná předsíň s dostatkem úložného prostoru. - K bytu navíc náleží sklepní kóje v 1. PP, kam bezpečně uložíte sezónní věci. LOKALITA: Dům je zasazen do zástavby, která evokuje spíše pobyt v parku než ve městě. Mezi domy je spousta vzrostlé zeleně Doprava : Za pár minut klidnou chůzí jste na Metru A (Strašnická nebo Skalka). V centru Prahy jste od zavření dveří bytu za necelých 15 minut. Občanská vybavenost: Vše potřebné máte v přímé dostupnosti– obchody, restaurace, kavárny i zdravotnická zařízení. Okolí vybízí k procházkám i rannímu běhu. ZÁKLADNÍ INFORMACE: • Nájemné: 19 900 Kč / měsíc • Poplatky a služby: 2 262 Kč / měsíc + převod energií na nového nájemce • Kauce: 23 000 Kč • K dispozici: ihned Tento byt nabízí skvělý poměr ceny, lokality a klidu. Zvu vás na osobní prohlídku. Těším se na vás ve Strašnicích!

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

54 m²

Cena

19 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Výtah

Ano

Cena za m²

369 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Oravská 1886/1, 100 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 48.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 48 m²

Pod Rybníkem 197/5, 154 00 Prague, Czechia

16 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 55 m²

Brunclíkova, 162 00 Prague, Czechia

16 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 36 m²

Jalodvorská 2013/40, 142 00 Prague, Czechia

16 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy