dům s 1 ložnicí o velikosti 858 m² v Praha

K Vinicím, 164 00 Prague, Czechia

85 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem samostatného RD 8+1/T, 4x balkon, garáž, Praha 6 - Nebušice, nezařízený.

K pronájmu nezařízený rodinný dům 8+1, o podlahové ploše 251m 2 s terasou (44m 2 ) a čtyřmi balkony, garáží a zahradou (858m 2 ) + parkovací místo na pozemku. V přízemí je velký obývací pokoj s krbem a vstupem na částečně krytou terasu, vybavená kuchyně, dva pokoje, koupelna se sprchou a vanou, samostatná toaleta. V horním patře pět pokojů, koupelna, samostatná toaleta, prostor pro pračku a sušičku. Lokalita nabízí klid, soukromí a krásný výhled na les, 10 minut pěšky od Mezinárodní školy v Praze (ISP) a občanská vybavenost v Nebušicích s výbornou dopravní dostupností do centra a na letiště. K dispozici IHNED - po domluvě. Nájem 85 000 Kč + energie cca 13 000 Kč + údržba zahrady 1 000 Kč. Kauce Kč + provize RK 1x nájem. Pronajímatel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

858 m²

Cena

85 000 Kč

Cena za m²

99 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese K Vinicím, 164 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice dům o velikosti 156.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 156 m²

Laurinova, 155 00 Prague, Czechia

68 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 196.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 196 m²

V roháčích, 158 00 Prague, Czechia

68 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 215.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 215 m²

Staré náměstí, 161 00 Prague, Czechia

69 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy