dům s 1 ložnicí o velikosti 135 m² v Ivančice

Ostřihom, 664 91 Ivančice, Czechia

35 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem rodinného domu se zahradou, prostorem pro podnikání v Ivančicích

Nabízíme k pronájmu krásný dvoupodlažní rodinný dům o velikosti 134 m 2 , se zahradou, prostory pro podnikání, který najdeme v klidné části města Ivančice. V přízemí domu se nachází prostory vhodné k podnikatelskému využití, přístupné vchodem z ulice. Dále ve vnitrobloku je garsoniéra se vstupem na zahradu, technické zázemí domu a velký sklep. V 1.NP domu je prostorný byt o dispozici 3+1, kde najdeme vstupní chodbu, kuchyni s kuchyňským koutem, vybavenou veškerými spotřebiči, obývací pokoj s přímým vstupem na terasu do ulice, z obývacího pokoje vedou schody na půdní vestavbu, která je plně obyvatelná, vybavená vestavěnou skříní, dále koupelnu s vanou a sprchovým koutem, samostatnou toaletu, technickou místnost, ložnici se vstupem na terasu do vnitrobloku, která je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Dům se pronajímá nevybavený a je volný od května. Ivančice jsou malebné město v Jihomoravském kraji, jen kousek od Brna, které nabízí ideální kombinaci klidného bydlení a dobré dostupnosti do města. Leží na soutoku tří řek a pyšní se příjemnou atmosférou, historickým centrem i kompletní občanskou vybaveností – školy, školky, obchody i služby. Město je známé jako rodiště Alfonse Muchy a nabízí také dostatek zeleně, možností pro procházky, cyklovýlety i aktivní odpočinek. Ivančice jsou skvělou volbou pro rodiny i jednotlivce, kteří hledají pohodové bydlení v dosahu přírody i Brna. Cena nájmu činí za celou nemovitost 35 000 Kč měsíčně plus zálohy za služby a energie ve výši 5 000 Kč. Vratná kauce je stanovena ve výši jedné měsíční platby 35 000 Kč. Nemovitost lze rozdělit na části, pronajmout zvlášť garsoniéru (nájem 10 000 Kč + zálohy na služby) a samostatně byt v 1. patře (nájem 25 000 Kč + zálohy na služby) , mají oddělené vchody. Provize za zprostředkování nájmu je ve výši 1 nájmu + 21% DPH.

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

135 m²

Cena

35 000 Kč

Cena za m²

259 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Ostřihom, 664 91 Ivančice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ivančice

1 ložnice dům o velikosti 135.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 135 m²

Ostřihom, 664 91 Ivančice, Czechia

35 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Dům (135.0 m²) k pronájmu v Ivančice (Ostřihom, 664 91 Ivančice, Czechia) – rentola.cz