dům s 1 ložnicí o velikosti 419 m² v Praha

Nebušice, Praha 6, Czech Republic

100 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem rodinného domu 6+kk, 370 m2 Praha 6 - Nebušice

Nabízíme na pronájem zařízený velký dům 6+kk se zahradou, dům s plochou cca 370 m2 V Nebušicích. Dům je z roku 2014 disponuje v přízemí ložnicí a WC, velký obývací pokoj s prostornou a plně vybavenou kuchyňskou linkou a vstupem na terasu a do zahrady. V prvním patře jsou 4 ložnice, každá s vlastní koupelnou. Na podlaze je mramor, dlažba, dřevo. V obývacím pokoji je funkční krb na dřevo. V domě je kotelna s pračkou. Parkování je možné na ulici (slepá ulice) a na pozemku pro dvě auta za elektrickými vraty. Výhled je na les a velmi tichou část vesnice. Nedaleko je International School od Prague, veškerá občanská vybavenost v okolí, dobré spojení na metro Bořislavka (cca 15 min) a do centra města (cca 35 min.) Hezké a klidné okolí. Volné ihned.

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

419 m²

Cena

100 000 Kč

Cena za m²

239 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Nebušice, Praha 6, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice dům o velikosti 300.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 300 m²

Souběžná Ⅰ, 158 00 Prague, Czechia

80 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 300.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 300 m²

K Vizerce, 164 00 Prague, Czechia

80 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 273.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 273 m²

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic

80 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy