Zveřejněno před 5 dny

dům s 1 ložnicí o velikosti 380 m² v Praha

Hlavní město Praha, Czech Republic

69 999 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem rodinného domu 290 m2 s krytým bazénem, Jesenice Zdiměřice

K pronájmu nabízíme rodinný dům s celkovou užitnou plochou 290 m 2 s krásnou zahradou o rozloze 711 m 2 . Dům je vhodný pro velkou rodinu. Dům se sestává ze dvou nadzemních podlaží, v přízemí se nachází vstupní chodba se samostatným WC, hala se schodištěm, plně vybavená kuchyně se spíží, koupelna se sprchovým koutem, technická místnost s prádelnou a vstupem do dvougaráže. Ústředním prostorem je velkorysý obývací pokoj s krbem a jídelnou na který navazuje zimní zahrada s přístupem do krytého vyhřívaného bazénu, který je opatřen protiproudem. V patře se nachází 5 ložnic s šatnami, 2 koupelny a 1 samostatné WC s bidetem. Dostatek úložného prostoru zajišťují vestavěné skříně a další úložné prostory v celém domě. Dům je napojen na bezpečnostní systém a na oknech jsou elektrické rolety. O hospodárné vytápění domu se stará podlahové topení napojené na tepelné čerpadlo, což výrazně snižuje celkové energetické náklady (PENB třída C). Pro relaxaci je na pozemku k dispozici sauna s potřebným zázemím. Komfort při péči o zahradu zajišťuje automatická závlaha z vlastní studny. Parkování je možné v garáži pro 2 automobily a na pozemku před domem. Voda je z veřejného vodovodu. Tato nemovitost se nachází v tiché vilové čtvrti, cca 15 km od centra Prahy. Výhodná poloha je nedaleko Průhonického parku a zámku, Dendrologické zahrady a dětského hřiště. Lokalita se vyznačuje kvalitní občanskou vybaveností a mnoha možnostmi sportovního vyžití, včetně nedalekého Aquaparku v Čestlicích. Dům stojí v těsné blízkosti autobusové zastávky a je v dobré dostupnosti do mezinárodní školy Prague British International School. Poplatky za sekání zahrady a údržbu bazénu budou dohodnuté individuálně s nájemcem. Nábytek není součástí pronájmu, dům je připraven ihned k nastěhování. Doporučujeme prohlídku.

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

380 m²

Cena

69 999 Kč

Cena za m²

184 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Hlavní město Praha, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice dům o velikosti 250.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 250 m²

K Fialce, 155 00 Prague, Czechia

56 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 244.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 244 m²

K Fialce, 155 00 Prague, Czechia

56 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 128.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 128 m²

K Housličkám, 165 00 Prague, Czechia

56 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy