dům s 1 ložnicí o velikosti 121 m² v Odunec

Odunec, okres Třebíč, Czechia

22 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem rodinného domu, 121 m2, Odunec

Pronájem samostatného rodinného domu v centru obce Odunec. Jednopodlažní dům smíšené konstrukce o užitné ploše 121 m 2 , dispozičně 3 místnosti, na prostorném pozemku 812 m 2 . Nemovitost je v dobrém stavu, vhodná k bydlení i jako ubytování pro firmy. Klidná lokalita, snadný přístup, možnost úprav dle potřeb nájemce. Nabídka pronájmu — bližší informace a prohlídky po dohodě.

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

121 m²

Cena

22 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Rodinné

Ano

Cena za m²

182 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Odunec, okres Třebíč, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Odunec

1 ložnice dům o velikosti 121.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 121 m²

Odunec, AD MEP Třebíč, Czechia

22 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Dům (121.0 m²) k pronájmu v Odunec (Odunec, okres Třebíč, Czechia) – rentola.cz