byt s 4 ložnicemi o velikosti 76 m² v Praha

Kpt. Stránského, 198 19 Prague, Czechia

27 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem prostorného bytu 3+1 s lodžii a sklepem, 76 m2 Praha, Černý Most

Nabízíme k pronájmu krásný a prostorný byt o dispozici 3+1, který se nachází ve 4. nadzemním podlaží bytového domu v klidné a plně zabydlené části Prahy 14 – Černý Most, v ulici Kpt. Stránského. Byt je plně vybaven, včetně kuchyňské linky se všemi potřebnými spotřebiči, a je připraven k okamžitému nastěhování bez nutnosti dalších investic. Velkou přidanou hodnotou této nemovitosti je útulná lodžie, která nabízí příjemný prostor pro relaxaci. Lokalita je velmi oblíbená především díky kombinaci kompletní občanské vybavenosti, výborné dopravní dostupnosti a dostatku zeleně v okolí. V pěší vzdálenosti se nacházejí mateřské i základní školy, dětská hřiště, obchody, restaurace, kavárny a další služby pro každodenní život. V okolí je rovněž poliklinika a lékárny. Výhodou je také blízkost nákupních center na Černém Mostě, která jsou snadno dostupná městskou hromadnou dopravou i autem. Dopravní dostupnost je velmi dobrá, v blízkosti domu se nacházejí autobusové zastávky s rychlým napojením na metro B – Černý Most, odkud je centrum Prahy dostupné během krátké doby. Lokalita je zároveň dobře dostupná i autem. Okolí nabízí dostatek zeleně, parků a volnočasových ploch, ideálních pro procházky, sport i rodiny s dětmi. Byt je vhodný pro zájemce, kteří hledají pohodlné bydlení v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky. Majitel požaduje vratnou kauci (jistotu) ve výši 35.000 Kč. Měsíční nájemné je 27.000 Kč + zúčtovatelná záloha na služby ve výši 5.000 Kč + zálohy elektřiny převádějí se na nájemníka. Těším se na společné setkání při prohlídce tohoto bytu.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

76 m²

Cena

27 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Venkovské

Ano

Cena za m²

355 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Kpt. Stránského, 198 19 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 52.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 52 m²

Krč, Praha 4, Czech Republic

21 900 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 45 m²

Molákova, 186 76 Prague, Czechia

21 900 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 53 m²

Gruzínská, 100 41 Prague, Czechia

21 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (76.0 m²) k pronájmu v Praha (Kpt. Stránského, 198 19 Prague, Czechia) – rentola.cz