byt s 4 ložnicemi o velikosti 72 m² v Vsetín

nám. Svobody, 755 23 Vsetín, Czechia

18 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem prostorného a slunného bytu 3+1 v centru Vsetína

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o dispozici 3+1 s šatnou a užitnou plochou 73 m?, který se nachází přímo v centru Vsetína. Byt je situován v 2. patře panelového domu s výtahem, orientován na dvě světové strany, díky čemuž je po celý den krásně prosvětlený. K bytu náleží 1 balkon a 2 lodžie, což nabízí skvělé možnosti pro relaxaci nebo pěstování květin. Tři samostatné pokoje zajišťují dostatek prostoru pro komfortní bydlení. Byt je nově vymalován, v původním, ale udržovaném stavu, pronajímá se bez nábytku a nabízí tak možnost si jej zařídit dle vlastních představ a přání. K dispozici je také sklep. Byt je volný k nastěhování ihned. Měsíční nájemné činí 18 000 Kč + zálohy na elektřinu a plyn Je potřeba počítat s vratnou kaucí ve výši jednoho nájmu + poplatek RK také ve výši jednoho nájmu. Majitel upřednostňuje spolehlivé zájemce s vlastním stabilním příjmem a vyhrazuje si právo vybrat nájemce dle vlastních kritérií. Máte-li zájem o prohlídku nebo více informací, neváhejte mě

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

72 m²

Cena

18 000 Kč

Cena za m²

250 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese nám. Svobody, 755 23 Vsetín, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Vsetín

5 ložnice byt o velikosti 63.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 5 ložnicemi o velikosti 63 m²

Luh, 755 01 Vsetín, Czechia

16 000 Kč / měsíc

5 ložnice byt o velikosti 63.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 5 ložnicemi o velikosti 63 m²

Luh, 755 01 Vsetín, Czechia

16 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy