byt s 1 ložnicí o velikosti 16 m² v Olomouc

Kačení, 771 00 Olomouc, Czechia

7 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem pokoje s koupelnou, cca 16 m2, Kačení ulice, Olomouc

Nabízíme Vám samostatný pokoj o výměře cca 12,5 m 2 , umístěný ve 3. NP v historickém centru města Olomouce. Pokoj je přístupný ze společné chodby, ze které je zajištěný i vstup do koupelny s vanou k užívání k tomuto pokoji. V je plovoucí podlaha, plastová okna jsou orientovaná na sever do vnitrobloku. Topení je zajišťováno elektrickým přímotopem ohřev vody v koupelněvlastním elektrickým bojlerem. Pokoj je pronajímán nevybavený. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost a pohodlné spojení městskou hromadnou dopravou po celé Olomouci. Nájemné činí 7.000,- Kč/měsíc V ceně nájemného nejsou zahrnuty zálohy na energie - budou přepsány na nájemce. Vratná jistota: 1× měsíční nájem. Provize RK: 1 měsíční nájem + DPH. V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

16 m²

Cena

7 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

438 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Kačení, 771 00 Olomouc, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Olomouc

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

Křížkovského, 772 00 Olomouc, Czechia

6 446 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 17.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 17 m²

Na Chmelnici, 771 00 Olomouc, Czechia

6 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

Na Chmelnici, 771 00 Olomouc, Czechia

6 800 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy