Zveřejněno dnes

byt s 1 ložnicí o velikosti 35 m² v Praha

Tachovská, 153 00 Prague, Czechia

12 400 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem pokoje 35m²

Samostatný pokoj P16 Radotín, ul. Tachovská TM00004G Samostatný pokoj P16 Radotín, ul. Tachovská TM00004G Pokoj 35m², pro jednu osobu v bytě 3+1 s možností využití zahrady. Součástí je kuchyň, lednice, masážní vana, pračka na patře. Cena 12400Kč za měsíc, vratná kauce 13000Kč, provize 13000Kč

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

35 m²

Cena

12 400 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

354 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Tachovská, 153 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 16.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 16 m²

Na Petynce 1010/134, 169 00 Prague, Czechia

10 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 13.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 13 m²

Horní Počernice, Praha 20, Czech Republic

10 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

K Lochkovu, 154 00 Prague, Czechia

10 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy