Zveřejněno včera

byt s 1 ložnicí o velikosti 23 m² v Praha

Solná, Strážovská, 153 00 Prague, Czechia

9 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem pokoje 23m²

Samostatný pokoj P5 Radotín pro dívku DK00098C Samostatný pokoj P5 Radotín pro dívku DK00098C Nabízíme samostatný pokoj pro ženu, dívku 23m² v prvním patře rodinného domku se zahradou se společnou kuchyní, koupelnou a balkonem. Nájem 9000 Kč, vratná kauce 10000 Kč, provize 10000 Kč,

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

23 m²

Cena

9 000 Kč

Cena za m²

391 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Solná, Strážovská, 153 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 12.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 12 m²

Ruzyně, Praha 6, Czech Republic

7 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 35 m²

Ovocná, 163 00 Prague, Czechia

7 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 75.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 75 m²

Market, Karlova, 116 65 Prague, Czechia

7 930 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy