byt s 1 ložnicí o velikosti 14 m² v Praha

Na Žertvách, 180 00 Prague, Czechia

12 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 11-03-2026

Pronájem pokoje 14m²

Praha 8, zařízený pokoj (14m²) ve sdíleném apartmánu po rekonstrukci, ulice Na Žertvách, Palmovka Nabízíme k pronájmu pokoj o rozloze 14 m² s vlastní kuchyňkou ve sdíleném apartmánu po kompletní rekonstrukci, který se nachází ve 4. patře cihlového domu v ulici Na Žertvách na Praze 8 - Palmovka. Tento pokoj je součástí devítipokojového bytu vybaveného vlastním menším kuchyňským koutem. Ve společných prostorech najdete kuchyni, místnost s pračkou a sušičkou, dvě koupelny se sprchovým koutem a tři oddělené toalety. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny klimatizací, pracovním stolem, židlí, nočním stolkem, jednolůžkovou postelí včetně matrace a šatní skříní. V ceně poplatků je zahrnuto také vysokorychlostní internetové připojení a úklid společných prostor. Bydlení se nachází v bezprostřední blízkosti MHD, pár metrů od stanice metra a tram. zastávky "Palmovka". Tato lokalita je ideálním místem pro studenty, kteří ocení kombinaci klidného prostředí a snadného spojení do centra města. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně obchodů, restaurací a volnočasových aktivit. Aktuálně máme k dispozici více pokojů různých velikostí viz fotografie v nabídce. K dispozici ihned. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

14 m²

Cena

12 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

11-03-2026

Zařízené

Ano

Cena za m²

857 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Na Žertvách, 180 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 13.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 13 m²

Bechyňova, 160 00 Prague, Czechia

9 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 15.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 15 m²

Žižkov, Praha 3, Czech Republic

9 900 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Kloboukova, 141 00 Prague, Czechia

9 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy