byt s 3 ložnicemi o velikosti 75 m² v Cheb

Židovská 484/3, 350 02 Cheb, Czechia

16 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem podkrovního bytu 3+kk v Chebu, 75 m2

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme příležitost ke zprostředkování pronájmu podkrovního bytu o velikosti 3+kk o výměře cca 75 m2. Byt se nachází ve 3. patře renovovaného bytového domu v centru Chebu. Veškerá občanská vybavenost v pěší dostupnosti. Nájemné činí 16.500,-Kč + zálohy na služby dle počtu osob. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 20.000,-Kč. Provize RK 16.500,-Kč + DPH. Parkovaní je možné zajistit v zabezpečeném dvoře přímo u domu /cena parkovného 1.000,-Kč za měsíc/. Hledáme pouze slušné nájemníky na dlouhodobý pronájem. Majitelé upřednostňují nájemníka nekuřáka, bez domácích zvířat, exekuce nebo insolvence. Pro veškeré bližší informace či sjednání prohlídky

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

75 m²

Cena

16 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

220 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Židovská 484/3, 350 02 Cheb, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Cheb

2 ložnice byt o velikosti 65.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 65 m²

26. dubna, 121 92 Cheb, Czechia

13 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 64.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 64 m²

Židovská 484/3, 350 02 Cheb, Czechia

15 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 64.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 64 m²

Boženy Němcové, 350 02 Cheb, Czechia

15 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy