byt s 4 ložnicemi o velikosti 82 m² v Praha

Smíchov, Praha 5, Czech Republic

25 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem pěkného bytu 3+1, 82m2, Praha 5 Smíchov

Dovolujeme si Vám k dlouhodobému pronájmu nabídnout pěkný byt po částečné rekonstrukci 3+1, 81,6m2 ve třetím patře činžovního domu bez výtahu na pražském Smíchově v bezprostřední blízkosti metra B Anděl. Byt se nabízí nezařízený, skládá se z prostorné předsíně, tří prostorných pokojů, samostatné kuchyně, dále samostatné wc, koupelna s vanou a komora. Jsou čerstvě udělané nové omítky, vymalováno, částečně nové podlahy, nová vana a nová dlažba v koupelně. K dispozici nová kuchyňská linka s novým elektrickým sporákem. Jinak je byt v původním stavu. Vytápění akumulačními kamny, ohřev vody bojlerem. Byt je k nastěhování ihned. Možno pronajmout i jako kanceláře. Pokud hledáte prostorný byt ve vyhledávané lokalitě v pěší vzdálenosti od metra, je tato volba ta pravá. Doporučuji prohlídku.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

82 m²

Cena

25 000 Kč

Cena za m²

305 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Smíchov, Praha 5, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

5 ložnice byt o velikosti 40.79 m² - Útulný obytný prostor

byt s 5 ložnicemi o velikosti 41 m²

Sokolská 1802/32, 120 00 Prague, Czechia

20 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 82.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 82 m²

Řepíková 329/3, 155 00 Prague, Czechia

20 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 75.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 75 m²

Pod Štěpem, 102 00 Prague, Czechia

20 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy