byt s 3 ložnicemi o velikosti 68 m² v Olomouc

Hanácká 253/3, 779 00 Olomouc, Czechia

13 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem nového mezonetového bytu 3+kk 68 m2, Olomouc - Holice

Nabízíme k pronájmu luxusní, čerstvě zrekonstruovaný, mezonetový byt 3+kk (68 m 2 + 30 m 2 terasa). Byt je situován v prvním a druhém patře rodinného domu se samostatným vstupem z ulice, v městské části Holice, ul. Hanácká. Jedná se o nadstandardní, světlý, čistý, moderní a kvalitní byt - budete úplně první nájemník!!! Střecha je čerstvě zateplená a zaizolovaná, v létě žádné vedro, v zimě teploučko. Dole je obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s WC a sprchovým koutem, zádveří, terasa 30 m 2 , v patře jsou dva pokoje, je tam velmi prakticky oddělena denní a klidová zóna. Terasa 30 m 2 k vlastním úpravám a realizaci. Prostor pro relax a pěstování. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, výhodou v ulici je prodejna lokální zeleniny a ovoce a na konci ulice potraviny (150m). Nový Lidl (850m). Výborná dopravní dostupnost a bezproblémové parkování před domem. Byt se pronajímá ve stavu viz. foto. Příznivá orientace na jihovýchod a severozápad. Volné ihned. Nájem 13.900,- Kč měsíčně + zálohy na energie 3.350,- Kč + 150,- Kč internet, bude vyúčtováno dle skutečné spotřeby. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků, nekuřáka, bez exekucí a insolvence. Vratná kauce 30.000,- Kč, provize realitní kanceláři jeden nájem. Doporučujeme!

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

68 m²

Cena

13 900 Kč

Cena za m²

204 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Hanácká 253/3, 779 00 Olomouc, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Olomouc

2 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 50 m²

Tyršova, 779 00 Olomouc, Czechia

11 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 41.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 41 m²

Foerstrova, 771 00 Olomouc, Czechia

11 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 51.36 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 51 m²

Tyršova 629/13, 779 00 Olomouc, Czechia

11 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (68.0 m²) k pronájmu v Olomouc (Hanácká 253/3, 779 00 Olomouc, Czechia) – rentola.cz