Zveřejněno dnes

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m² v Praha

Vyletalova, 199 06 Prague, Czechia

19 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem nového bytu 1+kk, 28 m², garážové stání a sklep v ceně – Praha 9, Letňany

Nabízíme k pronájmu úplně nový byt o dispozici 1+kk, ve kterém bude nájemník prvním uživatelem. Byt se nachází v novém rezidenčním projektu Letnian v ulici Vyletalova, Praha 9 – Letňany. Byt má podlahovou plochu 28 m² a díky promyšlené dispozici působí velmi efektivně a vzdušně. Velkou výhodou je, že byt je již vybaven moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči a prostornou vestavěnou skříní v chodbě, která poskytuje dostatek úložného prostoru bez nutnosti dalšího vybavování. Součástí nájemného je také garážové stání přímo v domě a sklepní kóje umístěná přímo u parkovacího stání, což výrazně zvyšuje komfort každodenního užívání. Nájemník tak nemusí řešit parkování ani dodatečné úložné prostory. Velkým benefitem je výborná dopravní dostupnost. Autobusová zastávka se nachází přímo u domu a na metro C – Letňany se dostanete během zhruba dvou minut. Lokalita zároveň umožňuje rychlé napojení na centrum města i dálnici D8. Letňany dlouhodobě patří mezi vyhledávané městské části díky kompletní občanské vybavenosti a dobré infrastruktuře. V docházkové vzdálenosti se nachází OC Letňany, služby, obchody, školy, školky i dostatek zeleně. Okolí nabízí také široké možnosti sportovního a volnočasového vyžití včetně bazénu, fitness center či zimního stadionu. Měsíční nájemné činí 19 000 Kč. Zálohy na služby činí 2 000 Kč měsíčně. Elektřina se převádí na nájemníka. Vratná kauce činí jeden měsíční nájem. Velkou výhodou je, že nájemník neplatí provizi realitní kanceláři. Byt je vhodný pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají moderní bydlení v novostavbě s výbornou dostupností, parkováním a praktickým zázemím. V případě zájmu o více informací nebo domluvení prohlídky

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

30 m²

Cena

19 000 Kč

Cena za m²

633 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Vyletalova, 199 06 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Pod Soutratím, 101 33 Prague, Czechia

15 270 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 24 m²

155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Na Radosti, 155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (30.0 m²) k pronájmu v Praha (Vyletalova, 199 06 Prague, Czechia) – rentola.cz