byt s 3 ložnicemi o velikosti 97 m² v Mistřice

209, 687 12 Mistřice, Czechia

14 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem nadstandardního bytu 3+kk, 97 m², Mistřice

Nabízíme k pronájmu nadstandardní byt 3+kk s terasou a parkovacím stáním v lokalitě Mistřice, okres Uherské Hradiště. Byt se nachází v domě o třech bytových jednotkách a má samostatný vchod. Celková podlahová plocha bytu je 97 m². K bytu náleží slunná terasa o velikosti 19 m², která je opatřena markýzou. V bytě jsou vinylové podlahy, plastová okna s trojskly a každý pokoj má vlastní klimatizační jednotku. Zajímavostí je také moderní světelné řešení, například noční osvětlení bytu. V bytě jsou rovněž vestavěné šatní skříně. Vytápění zajišťuje samostatný plynový kotel s digitálním ovládáním teploty v bytě. Ve všech pokojích jsou TV a PC sítě. Dispozice bytu zahrnuje obývací pokoj s kuchyní, ložnici a pokoj/pracovnu. Kuchyňská linka je kompletně vybavena (lednice, indukční varná deska s externím odsáváním, trouba, myčka, pračka se sušičkou). V koupelně se nachází sprchový kout s kombinovaným topením, toaleta je samostatná. Z obývacího pokoje je přes prosklenou stěnu krásný výhled na okolní krajinu a přímý vstup na terasu. Na fotografiích je také zachyceno vybavení bytu, které je součástí pronájmu. Součástí pronájmu je také parkovací stání před domem. V blízkosti se nachází zastávka autobusu a obchod. Uvedené nájemné je bez záloh na energie, které činí 4 500 Kč/měsíc. Vratná kauce je ve výši 28 000 Kč a provize 20 000 Kč. Bytová jednotka je vhodná pro 2 osoby bez domácích mazlíčků a je k dispozici ihned. Více informací Vám rádi poskytneme telefonicky nebo e-

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

97 m²

Cena

14 000 Kč

Cena za m²

144 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese 209, 687 12 Mistřice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Mistřice

3 ložnice byt o velikosti 97.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 97 m²

Mistřice, okres Uherské Hradiště, Czechia

14 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy