byt s 2 ložnicemi o velikosti 71 m² v Praha

Barvitiova 989/3, 158 00 Prague, Czechia

33 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem moderního kompletně vybaveného bytu 2+kk (71m2) s terasou a parkovacím stáním, Rezidence Waltrovka, Praha 5 – Jinonice

Pronájem moderního a světlého, kompletně vybaveného bytu 2+kk o velikosti 71 m² s prostornou terasou, sklepem v ceně nájmu, situovaného ve 3. podlaží moderní nízkoenergetické rezidence Waltrovka na Praze 5, v ulici Barvitiova. Byt se pronajímá kompletně zařízený a nabízí příjemné a komfortní bydlení s dostatkem úložného prostoru v atraktivní lokalitě plné vzrostlé zeleně, v pěší dostupnosti obchodů, restaurací, služeb i stanice metra Jinonice (linka B). Rezidence Waltrovka spojuje klidné moderní bydlení s výbornou dostupností centra města a kompletní občanskou vybaveností. Dispozici tvoří vstupní chodba, koupelna, samostatná ložnice a otevřený koncept obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňským koutem propojený s přímým vstupem na prostornou částečně zastřešenou terasu s posezením. K bytu náleží sklep o velikosti 5 m² s praktickým mezipatrem a bezpečnostní mříží. Parkovací stání bude k dispozici od poloviny července 2027. Součástí vybavení je vestavěný nábytek zhotovený na míru v chodbě i koupelně, pračka se sušičkou, kompletně zařízená ložnice, jídelní stůl se židlemi, rozkládací pohovka, knihovny, TV stolek i konferenční stolky. Terasa nabízí venkovní posezení včetně gauče a dalšího doplňkového vybavení. Lokalita Waltrovka patří mezi nejoblíbenější moderní rezidenční části Prahy 5. V pěší vzdálenosti se nachází metro B – Jinonice, restaurace, kavárny, obchody, fitness centra i množství zeleně a parků pro volnočasové aktivity. Poplatky: 5 500Kč + 1 500Kč elektřina + 250Kč internet Evidenční číslo: HMA2094 Stav objektu: novostavba Užitná plocha: 71,0 m 2 Vlastnictví: Osobní Budova: skeletová Podlaží: 3. z 4 Garáž: Ne Energetická náročnost: B

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

71 m²

Cena

33 000 Kč

Cena za m²

465 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Barvitiova 989/3, 158 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

V Háji, 170 04 Prague, Czechia

26 490 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 76.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 76 m²

Karla Guta, 104 00 Prague, Czechia

26 490 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 73.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 73 m²

Klapálkova, 106 00 Prague, Czechia

26 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy