byt s 2 ložnicemi o velikosti 65 m² v Brno

Jakubské náměstí, 601 51 Brno, Czechia

22 740 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem moderního 2+kk s klimatizací v srdci Brna

Hledáte stylové a komfortní bydlení přímo v centru dění s bohatou občanskou vybaveností? Nabízíme k pronájmu světlý a prostorný byt 2+kk (41 m 2 ) s klimatizací, který se nachází v historickém centru Brna! Dům prošel precizní renovací, jejímž výsledkem jsou reprezentativní vnitřní prostory, nový výtah a moderní kamerový systém pro vaše maximální bezpečí. Byt se nabízí vybavený, kde se nachází kuchyňská linka se spotřebiči (varná deska, trouba, digestoř, myčka, mikrovlnka, lednička s mrazničkou) a obývací prostor s rozkládací postelí, jídelním stolem a židlemi. Ložnice nabízí manželskou postel, pracovní stůl, židli a vestavěnou skříň. Koupelna je vybavena pračkou, sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Možnost pronájmu bytu bez vybavení (cena dohodou) a domácí zvířata vítána. Měsíční nájem je 22 740 Kč + 3 758 Kč za energie, služby a vysokorychlostní Internet. Vratná kauce je 54 997 Kč. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem. V případě dotazů nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

65 m²

Cena

22 740 Kč

Cena za m²

350 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Jakubské náměstí, 601 51 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Jakubské náměstí, 601 51 Brno, Czechia

18 422 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 54.15 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 54 m²

Jakubské náměstí, 601 51 Brno, Czechia

18 422 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 53.49 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 53 m²

Vránova 752/45, 621 00 Brno, Czechia

18 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy