byt s 3 ložnicemi o velikosti 99 m² v Brno

Masarykova, 659 37 Brno, Czechia

31 400 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem luxusního a vybaveného 3+kk v srdci města Brna s možností parkování

AMBIENTEN VIP si vám dovoluje v zastoupení majitele nabídnout pronájem nadstandardního bytu na ulici Masarykova v srdci města města Brna. Luxusní byt (č. 5.1) o celkové ploše 80 m 2 se nachází v 5. patře bytového domu s výtahem. Jednotka disponuje . Byt je kompletně vybavený: Kuchyňská část je zařízena kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči: indukční deska, el. trouba, digestoř, myčka, mikrovlnná strouba, lednice s mrazákem a jídelním stolem s židlemi. Obývací část vybavena sedací soupravou, konferenčním stolkem, televizní stěnou s TV. Obě ložnice jsou zařízené dvoulůžkovými postelemi, vestavěnými skříněmi a stoly s židlemi. K dispozici je dále prostorná šatna. Koupelna disponuje sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou, zrcadlem, pračkou a sušičkou. Toaleta je odděleně. Předsíň je vybavena vestavěnou skříní. Internet je již zahrnut v ceně. Byt lze pronajmout i jako kancelářské studio. Lze uplatnit do nákladů. Vhodné např. pro firemní zaměstnance, kteří chtějí bydlet v blízkosti centra Brna. Parkování za poplatek možné na ul. Novobranská. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti bytového komplexu - restaurace, kavárny, obchody, lékárna, bankomaty, pošta atd. Mazlíčci jsou vítaní. Byt je volný od června 2026. V případě zájmu neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

99 m²

Cena

31 400 Kč

Cena za m²

317 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Masarykova, 659 37 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

2 ložnice byt o velikosti 61.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 61 m²

Trnitá, Brno, okres Brno-město, Czechia

25 490 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 61.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 61 m²

Trnitá, 656 70 Brno, Czechia

25 490 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 62.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 62 m²

Kuřimská, 612 93 Brno, Czechia

25 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy