Liberec, Okres Liberec, Czech Republic
3 900 Kč / měsíc
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
18 m²
Cena
3 900 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
Ihned
Cena za m²
217 Kč
Inzerát se nachází na adrese Liberec, Okres Liberec, Czech Republic
Načítání mapy