byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m² v Praha

Praha 10, Černokostelecká 2020/20, 100 00 Prague, Czechia

5 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem garážového stání, 18

V exkluzivní zastoupení Vám zprostředkujeme dlouhodobý pronájem garážového stání (dostupné jsou celkem tři vedle sebe, každé za 5.000, Kč), v prvním podzemním podlaží prestižního areálu Korunní dvůr. Součástí pronájmu jsou služby recepce i ostrahy. Pronajímatel upřednostňuje pronájem na rok a déle. Jedná se o lukrativní lokalitu s výbornou dopravní dostupností, tramvajovou zastávkou přímo před budovou a stanicí metra A Flora, do 2 min. jízdy tramvají či do 8 min pěší chůze. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost včetně potravin Billa. Volné ihned. Více informací u makléře (CENY jsou uvedené bez DPH, tj. k nájmu je nutno připočíst 21%).

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

18 m²

Cena

5 000 Kč

Cena za m²

278 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Praha 10, Černokostelecká 2020/20, 100 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 70.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 70 m²

Zborovská 1128/14, 150 00 Prague, Czechia

4 007 € / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 65.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 65 m²

Školská 1741/10, 110 00 Prague, Czechia

4 067 € / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 90.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 90 m²

Šiklové, 150 21 Prague, Czechia

4 071 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy