Zveřejněno před 3 dny

byt s 2 ložnicemi o velikosti 56 m² v Brno

Stavební, 601 47 Brno, Czechia

19 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem elegantního bytu 2+kk o CP 56 m2, ul. Stavební, Brno

Na základě výhradního zastoupení Vám nabízíme k pronájmu byt 2+kk v Brně na ul. Stavební, Brno. Jedná se o bytovou jednotku, která se nachází v 2.NP bytového domu v blízkosti centra města. Při vstupu do bytu se ocitneme v předsíni, ze které vede vstup do jednotlivých místností. V předsíni se nachází vestavná skříň. Kuchyň je vybavena linkou s vestavnými spotřebiči (varná deska, trouba, myčka, lednice, digestoř). Ložnice je zařízena manželskou postelí s matrací a vestavnou skříní. Koupelna a WC jsou společné, umístěné u vchodu do bytu. K bytu náleží sklep. Byt se nachází v blízkosti centra města s veškerou občanskou vybaveností, v docházkové vzdálenosti MHD. Byt je volný od . Prohlídky jsou možné po domluvě.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

56 m²

Cena

19 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

339 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Stavební, 601 47 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

1 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 27 m²

Spilberk Castle, Hlídka, 602 00 Brno, Czechia

15 250 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 35 m²

Královopolská, 616 00 Brno, Czechia

15 440 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 35 m²

Královopolská, 616 00 Brno, Czechia

15 440 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy