dům s 1 ložnicí o velikosti 97 m² v Velký Osek

Klímova, 281 51 Velký Osek, Czechia

36 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-07-2026

Pronájem domu 97m² s pozemkem 741m²

Pronájem vybaveného Bungalovu 4+kk, Velký Osek 30 minut od Prahy Dovoluji si Vám nabídnout stylově vybavený bungalov ve Velkém Oseku. Dům je jako dělaný pro rodiny nebo pár, který potřebuje mít dobrou dostupnost do Prahy, Hradce nebo Pardubic (díky blízkosti D11 jste tam za 30 minut) a nebo Kolína a Poděbrad, které jsou 10 minut jízdy. Na dopravu ale nepotřebujete ani auto, protože Velký Osek je znám také svou skvělou vlakovou dostupností, je tu i velká základní a mateřská škola. Milovníci sportu a přírody zde najdou spoustu lesů, cyklostezku Kolín - Poděbrady - Nymburk, fotbalové i dětské hřiště a mnoho dalšího. To vše jen pár kroků od domu, protože ten leží na kraji nově zastavěné části. Tato novostavba z roku 2021 má velmi praktickou dispozici 4+kk s oddělenými pokoji od hlavní místnosti, skvělou pergolu orientovanou na jih a přístřešek na parkování 2 aut. Samozřejmě se další vejdou i před dům nebo na ulici. Technická místnost a druhá toaleta s umyvadlem jsou praktické pro rodiny s dětmi, stejně jako vana i sprchový kout v koupelně. Moderní předokení žaluzie, tepelné čerpadlo, pochozí část půdy na uložení věcí a zahrada, která má přístup i ze strany jsou další příjemné bonusy, které Vám zajistí příjemné bydlení klidně na několik dalších let. Součástí je také vybavení, které vidíte na fotkách. Kdybyste dnes takový dům koupili na hypotéku, platili byste splátku zhruba o 15 000 - 20 000 měsíčně vyšší, než je výše nájmu. Majitelé hledají dlouhodobého a spolehlivého nájemníka, pokud vás tento dům zaujal, velmi nám pomůže, pokud o sobě něco napíšete a zbytek můžeme vyřešit po telefonu nebo rovnou na prohlídce. K dispozici od 1. července.

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

97 m²

Cena

36 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-07-2026

Cena za m²

376 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Klímova, 281 51 Velký Osek, Czechia

Načítání mapy

Nejhledanější pronájmy