Pyšel, okres Třebíč, Czechia
14 000 Kč / měsíc
Pronájem rodinného domu Pyšel u Náměště nad Oslavou Nabízím k pronájmu přízemní rodinný dům s dispozicí 5+1 v obci Pyšel, okres Třebíč nedaleko Náměště nad Oslavou. Dům se pyšní velmi dobrým stavem. Na pozemku s výměrou 1324 m² se nachází uzavřený dvůr a zahrádka, ideální pro rodinné aktivity a relaxaci. Dům se skládá z předsíně, chodby s vestavěnou skříní, prostorné a plně vybavené kuchyně (kuchyňská linka, elektrický sporák, digestoř, myčka), jídelny, obývacího pokoje, ložnice, dvou dalších pokojů, koupelny s vanou a sprchovým koutem a samostatného WC s umyvadlem. Součástí nemovitosti jsou také šatna, dvě komory a sklep o ploše 20 m². Vytápění je zajištěno plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva, který se nachází ve sklepě. Ohřev vody probíhá pomocí bojleru, voda z vlastní studny (již brzy bude napojeno na obecní vodovod.. K dispozici je také garáž pro jedno vozidlo a dvě parkovací místa. Dům sdílí společné prostory- dvůr, zahrada s druhou bytovou jednotkou 3+1, která je dlouhodobě pronajata, oba byty mají společný vjezd do dvora. Měsíční nájemné činí 14 000 Kč, plus 4 000 Kč zálohy na energie. Požaduje se vratná kauce ve výši 20 000 Kč a provize činí 14 000 Kč včetně DPH. Tento domov je ideální pro rodiny s dětmi a nebráníme se ani domácím mazlíčkům. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte
Pronájem rodinného domu Pyšel u Náměště nad Oslavou Nabízím k pronájmu přízemní rodinný dům s dispozicí 5+1 v obci Pyšel, okres Třebíč nedaleko Náměště nad Oslavou. Dům se pyšní velmi dobrým stavem. Na pozemku s výměrou 1324 m² se nachází uzavřený dvůr a zahrádka, ideální pro rodinné aktivity a relaxaci. Dům se skládá z předsíně, chodby s vestavěnou skříní, prostorné a plně vybavené kuchyně (kuchyňská linka, elektrický sporák, digestoř, myčka), jídelny, obývacího pokoje, ložnice, dvou dalších pokojů, koupelny s vanou a sprchovým koutem a samostatného WC s umyvadlem. Součástí nemovitosti jsou také šatna, dvě komory a sklep o ploše 20 m². Vytápění je zajištěno plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva, který se nachází ve sklepě.
Ohřev vody probíhá pomocí bojleru, voda z vlastní studny (již brzy bude napojeno na obecní vodovod.. K dispozici je také garáž pro jedno vozidlo a dvě parkovací místa. Dům sdílí společné prostory- dvůr, zahrada s druhou bytovou jednotkou 3+1, která je dlouhodobě pronajata, oba byty mají společný vjezd do dvora. Měsíční nájemné činí 14 000 Kč, plus 4 000 Kč zálohy na energie. Požaduje se vratná kauce ve výši 20 000 Kč a provize činí 14 000 Kč včetně DPH. Tento domov je ideální pro rodiny s dětmi a nebráníme se ani domácím mazlíčkům. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte
Typ nemovitosti
dům
Pokoje
1
Velikost
90 m²
Cena
14 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
01-05-2026
Cena za m²
156 Kč
Inzerát se nachází na adrese Pyšel, okres Třebíč, Czechia
Načítání mapy