Zveřejněno před 4 dny
Unkovice, okres Brno-venkov, Czechia
22 000 Kč / měsíc
Pronájem domu 3+kk v Unkovicích Nabízíme Vám k pronájmu byt 3+kk s prostornou terasou a velkou garáží v domě se dvěma samostatnými bytovými jednotkami v obci Unkovice. Byt disponuje vstupní chodbou, ze které je přístup do dvou neprůchozích pokojů, koupelny se sprchovým koutem a pračkou, samostatné toalety a obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Kuchyň je vybavena vestavnými spotřebiči - lednicí s mrazákem, troubou, indukční varnou deskou, digestoří a myčkou. Nábytek zobrazený na fotografiích lze po dohodě nahradit vlastním vybavením nájemce. Na obývací část navazuje terasa. Pokoje jsou vybaveny předokenními roletami a termostatem pro komfortní regulaci teploty. Lokalita nabízí klidné bydlení s dobrým dopravním napojením. Co se týče možností vyžití, v blízkosti se nachází aquapark a cyklostezka. Majitel preferuje nájemce nekuřáky bez domácích mazlíčků. Nájemné činí 22.000 Kč, zúčtovatelná záloha na energie 3.500 Kč, vratná kauce 22.000 Kč, provize 22.000 Kč. Nastěhování je možné již nyní.
Pronájem domu 3+kk v Unkovicích Nabízíme Vám k pronájmu byt 3+kk s prostornou terasou a velkou garáží v domě se dvěma samostatnými bytovými jednotkami v obci Unkovice. Byt disponuje vstupní chodbou, ze které je přístup do dvou neprůchozích pokojů, koupelny se sprchovým koutem a pračkou, samostatné toalety a obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Kuchyň je vybavena vestavnými spotřebiči - lednicí s mrazákem, troubou, indukční varnou deskou, digestoří a myčkou. Nábytek zobrazený na fotografiích lze po dohodě nahradit vlastním vybavením nájemce.
Na obývací část navazuje terasa. Pokoje jsou vybaveny předokenními roletami a termostatem pro komfortní regulaci teploty. Lokalita nabízí klidné bydlení s dobrým dopravním napojením. Co se týče možností vyžití, v blízkosti se nachází aquapark a cyklostezka. Majitel preferuje nájemce nekuřáky bez domácích mazlíčků. Nájemné činí 22.000 Kč, zúčtovatelná záloha na energie 3.500 Kč, vratná kauce 22.000 Kč, provize 22.000 Kč. Nastěhování je možné již nyní.
Typ nemovitosti
dům
Pokoje
1
Velikost
62 m²
Cena
22 000 Kč
Cena za m²
355 Kč
Inzerát se nachází na adrese Unkovice, okres Brno-venkov, Czechia
Načítání mapy