Zveřejněno před 3 dny

dům s 1 ložnicí o velikosti 360 m² v Praha

Jinonice, Praha 5, Czech Republic

125 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-07-2026

Pronájem domu 360m² s pozemkem 773m²

Nadstandardní rodinný dům se soukromou zahradou K pronájmu od 1. 7. 2026 je připravený nadstandardní rodinný dům v klidné lokalitě Jinonic. Prostorný dům s pěti ložnicemi, čtyřmi koupelnami, obývacím pokojem s kuchyní a třemi terasami. Vstupní podlaží slouží jako společenská část s velkorysým obývacím pokojem s krbem a plně zařízenou kuchyňskou linku ve vysokém standardu. Ve druhém patře jsou čtyři prostorné ložnice a dvě koupelny. Hlavní ložnice má vlastní šatnu, vstup na terasu a koupelnu. Ve třetím patře se nachází pátá ložnice také s vlastní koupelnou a ohromnou terasou s jedinečnými výhledy. V suterénu domu je technická místnost a tři další místnosti poskytující spousty úložných možností. Kolem domu je příjemná a tichá zahrada. Mezi vybavení domu patří elektrické venkovní žaluzie, centrální vysavač, klimatizace a automatická závlaha zahrady. Dům má garáž pro dvě auta a další parkování na pozemku. V těsné blízkosti je Německá škola a v pěší vzdálenosti i metro Nové Butovice. Možnost využívat zahradnické služby (především sekání trávy) a odhrnování sněhu za 2 500 Kč/měsíc. Nájemní smlouva minimálně na 2 roky.

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

360 m²

Cena

125 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-07-2026

Cena za m²

347 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Jinonice, Praha 5, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice dům o velikosti 283.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 283 m²

Havraní, 165 00 Prague, Czechia

100 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 195.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 195 m²

Ostrá, 190 15 Prague, Czechia

100 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 418.6 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 419 m²

Nebušice, Praha 6, Czech Republic

100 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Dům (360.0 m²) k pronájmu v Praha (Jinonice, Praha 5, Czech Republic) – rentola.cz