Zveřejněno před 4 dny

dům s 1 ložnicí o velikosti 355 m² v Praha

Havraní, 165 00 Prague, Czechia

90 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem domu 355m²

Unikátní bydlení se zahradou ovocných stromů a krytým bazénem. Garáž pro Vaše auto a také, parkování Lokalita zahrad a rodinných domů. Dům se zahradou a venkovním, krytým a vyhřívaným bazénem. V domě jsou dvě nadzemní podlaží 5 ložnic, obývací pokoj, vybavená kuchyň; Obývací pokoj má pro zpříjemnění bydlení, krb na dřevo. Dále prostornou terasu, dva balkony, dvě koupelny, a tři WC. V suterénu domu je studio s koupelnou a WC; dále techncká místnost a skladovací prostor. Dům má centrální vysavač, A na konec garáž pro Vaše auto. Dům stojí v klidné lokalitě, 8 minut jízdy od nákupního centra Kaufland Dejvice; a 15 minut jízdy od stanice metra Dejvická. Další nabídky na našich firemních webstránkách. Pro více informací a domluvení prohlídky volejte ještě dnes

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

355 m²

Cena

90 000 Kč

Cena za m²

254 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Havraní, 165 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice dům o velikosti 141.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 141 m²

Nad Višňovkou, 161 00 Prague, Czechia

75 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 300.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 300 m²

Ke Koh-i-nooru, 163 00 Prague, Czechia

75 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 215.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 215 m²

Staré náměstí, 161 00 Prague, Czechia

75 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy