dům s 1 ložnicí o velikosti 9 m² v Opatov

675 28 Opatov, Czechia

20 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem domu 3+kk, 69,9 m2, Opatov

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu stylové, moderně řešené patrové domy v klidné lokalitě Opatov. Tyto domy jsou ideální pro jednotlivce i páry, kteří hledají kvalitní a pohodlné bydlení bez kompromisů. Každý dům je navržen s důrazem na praktičnost, funkčnost a příjemnou atmosféru. Interiér je světlý, vzdušný s dostatkem úložného prostoru. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči, komfortní koupelna a chytře řešený obytný prostor. Místo je jako stvořené pro relaxaci. Velkou výhodou je klidná lokalita v kombinaci s dobrou dostupností. Ve vzdálenosti přibližně 2 km se nachází Opatov, kde najdete veškerou občanskou vybavenost – mateřskou i základní školu, poštu, obchody, restaurace i zastávku MHD s napojením do okolních měst. Tato nabídka je ideální pro ty, kteří chtějí moderní bydlení v blízkosti přírody, ale zároveň s dobrou dostupností služeb. Nájemné: 20 000 Kč / měsíc Energie a voda: přepis na nájemníka Kauce: 1× měsíční nájem Rezervační poplatek: 1× měsíční nájem V případě zájmu mě neváhejte

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

9 m²

Cena

20 000 Kč

Cena za m²

2222 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese 675 28 Opatov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Opatov

1 ložnice dům o velikosti 70.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 70 m²

675 28 Opatov, Czechia

20 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Dům (9.0 m²) k pronájmu v Opatov (675 28 Opatov, Czechia) – rentola.cz