dům s 1 ložnicí o velikosti 251 m² v Praha

K Vinicím, 164 00 Prague, Czechia

85 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 04-12-2025

Pronájem domu 251m² s pozemkem 1018m²

Pronájem rodinného domu s dispozicí 8+1 K dlouhodobému pronájmu nabízíme prostorný dvoupatrový rodinný dům s dispozicí 8+1 s užitnou plochou 251 m², velkou zahradou o rozloze 858 m², terasou, čtyřmi balkony a garáží. Dům se nachází v klidné a žádané rezidenční čtvrti Prahy–Nebušic, na soukromé příjezdové cestě, která zajišťuje maximální soukromí a bezpečí. Energetická náročnost odpovídá třídě C – úsporná. V přízemí najdete velký obývací pokoj s krbem a vstupem na terasu, samostatnou kuchyň, dva další pokoje, koupelnu s vanou i sprchovým koutem a oddělenou toaletu. V patře se nachází pět pokojů, druhá koupelna, pračka se sušičkou a samostatná toaleta. Díky množství oken a balkonů je dům velmi světlý a nabízí příjemné výhledy do okolní zeleně. Lokalita je ideální pro rodiny – pouhých 10 minut chůze se nachází Mezinárodní škola v Praze (ISP) i další občanská vybavenost. Dopravní spojení do centra i na letiště je výborné a okolí je vyhledávané pro svůj klid a bezpečí. Energie činí přibližně 13 000 Kč a údržba zahrady 1 000 Kč. Kauce je ve výši dvou měsíčních nájmů. Za exkluzivní rezervaci se hradí 35 000 Kč za každý měsíc rezervace nad rámec prvního měsíce. Pro více informací mě neváhejte

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

251 m²

Cena

85 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

04-12-2025

Cena za m²

339 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese K Vinicím, 164 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice dům o velikosti 156.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 156 m²

Laurinova, 155 00 Prague, Czechia

68 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 196.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 196 m²

V roháčích, 158 00 Prague, Czechia

68 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 215.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 215 m²

Staré náměstí, 161 00 Prague, Czechia

69 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy