dům s 1 ložnicí o velikosti 240 m² v Chrast

K Novému nádraží, 538 51 Chrast, Czechia

21 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem domu 240m² s pozemkem 1690m²

Podnájem rodinného domu v Chrasti, ul. K Novému nádraží Nabízíme k dlouhodobému podnájmu rodinný dům 5+1 v Chrasti u Chrudimi. Dům je v původním udržovaném stavu. V letošním roce plánovaná vyměněna okna a plynový kotel nahradí tepelné čerpadlo. Dispozice: 1. podlaží: vstupní chodba, 3 obytné místnosti, kuchyň s výhledem do zahrady, koupelna se sprchovým koutem a bidetem, samostatné WC a spíž, v 2. podlaží: dva pokoje s balkonem, půda. Dům je částečně podsklepený. Vytápění plynovým kotlem, veřejný vodovod, kanalizace, elektřina. Na pozemku samostatně stojící garáž s dílnou, skleník. Zahrada s ovocnými stromy a keři, zeleninové záhony, možnost chovu menších zvířat. Dům nestojí u hlavní silnice. Uvedená cena je bez záloh na energie.

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

240 m²

Cena

21 000 Kč

Cena za m²

88 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese K Novému nádraží, 538 51 Chrast, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Chrast

1 ložnice dům o velikosti 1690.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 1690 m²

K Novému nádraží, 538 51 Chrast, Czechia

21 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy