dům s 1 ložnicí o velikosti 240 m² v Plzeň

K Řečici, 326 00 Pilsen, Czechia

40 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 06-01-2026

Pronájem domu 240m² s pozemkem 1002m²

Plzeň - Černice - RD s garáží a zahradou Rodinný dům o dispozici 6+1 a celkové ploše 240m², nacházející se v klidné a vyhledávané lokalitě Plzeň - Černice k pronájmu. Dům má dvě nadzemní podlaží, zahradu o velikosti 860m², zděnou pergolu s krbem, terasu a prostornou garáž pro dvě auta. Dispozice domu: 1. patro: dvě místnosti, dva úložné prostory, vstup do garáže, technická místnost, která zároveň slouží jako prádelna a samostatná toaleta. 2. patro: tři ložnice, kuchyně, obývací pokoj se vstupem na terasu, koupelna s vanou i sprchovým koutem, chodba s vestavěnými skříněmi, samostatné wc, komora. Zahrada: Zděná pergola s krbem, úložné prostory pod terasou. V kuchyni je k dispozici lednice, myčka, trouba a elektrická varná deska. Dům je napojen na centrální vodovod, plynovod a kanalizaci. Nový nájemce si na sebe převede odvoz odpadu, vodu, elektřinu a plyn. Cena pronájmu: - měsíční nájemné je ve výši 40.000,-Kč - vratná jistina je ve výši 80.000,-Kč Zálohy na služby podle spotřeby posledních nájemníků: - elektřina .... 5.000,- Kč ( Předešlí nájemníci používali techniku náročnou na spotřebu el. ) - plyn ...... 2.800,- Kč - voda ..... 1.000,- Kč - odvoz odpadu ... 260,- Kč Provize RK je ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH. Jedná se o dlouhodobý pronájem, vhodný pro rodinu nebo firmu, která si zde může zřídit sídlo. PENB nedodán. Dům je k dispozici ihned. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

240 m²

Cena

40 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

06-01-2026

Cena za m²

167 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese K Řečici, 326 00 Pilsen, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Plzeň

1 ložnice dům o velikosti 108.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 108 m²

Dlasková, 321 00 Pilsen, Czechia

32 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy