dům s 1 ložnicí o velikosti 220 m² v Praha

V Hájích, 149 00 Prague, Czechia

67 990 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 15-01-2026

Pronájem domu 220m² s pozemkem 132m²

Novostavba ŘRD 7+kk + terasa + balkon + garáž, 220 m², Praha 4 - Háje, přímo u H Novostavba ŘRD 7+kk + terasa + balkon + garáž a parkovací stání v domě - užitná plocha 220 m², který se nachází na pozemku o celkové výměře 132 m² v Praze 4 - Háje, přímo u Hostivařské přehrady s pláží a parkem. Jedná se o dosud neobývanou novostavbu kolaudovanou v roce 2025. V domě jsou 4 samostatné ložnice, 2 x koupelna se sprchovým koutem a vanou, 3x WC, obývací pokoj se vstupem na balkon, kuchyň s jídelnou, moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči - lednice s mrazákem, myčka, horkovzdušná trouba, indukční varná deska, mikrovlnka, digestoř, prádelna, prostorná předsíň. Podlahové vytápění a teplou vodu zajišťuje vlastní tepelné čerpadlo. Okna jsou s izolačním 3 sklem (v 1. NP s bezpečnostním zasklením), na všech oknech předokenní žaluzie na dálkové ovládání, videotelefon v obou patrech, příprava na klimatizaci. V celém domě jsou použity pouze kvalitní a moderní materiály - na podlahách třívrstvé dřevěné dubové podlahy, dlažba, obklady, vypínače Schneider, veškeré zařizovací předměty jsou od firem Laufen, Kaldewei, Grohe a Franke, datové zásuvky ve všech obytných místnostech. K domu přísluší zahrada s podzemní nádrží na dešťovou vodu, dřevěná venkovní terasa je z materiálu Thermowood s venkovní zásuvkou a nezámrzným kohoutem na vodu. Samostatný vjezd pouze pro rezidenty 5 RD. Poloha RD přímo u Hostivařské přehrady s pláží, volejbalovým hřištěm a parkem s cyklostezkami a tenisovými kurty zajišťuje sportovní vyžití pro každého vyznavače sportu. V docházkové vzdálenosti je stanice metra Háje, stanice autobusů, mnoho obchodů a restaurací, několik základních škol a školek, banky a zdravotní střediska. V tomto RD jste blízko krásné přírody, ale máte i veškeré vymoženosti moderního bydlení. K nastěhování ihned.

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

220 m²

Cena

67 990 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

15-01-2026

Cena za m²

309 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese V Hájích, 149 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice dům o velikosti 185.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 185 m²

Pučova, 158 00 Prague, Czechia

55 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 250.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 250 m²

K Fialce, 155 00 Prague, Czechia

56 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 244.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 244 m²

K Fialce, 155 00 Prague, Czechia

56 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy