dům s 1 ložnicí o velikosti 219 m² v Praha

Štiplova, 160 00 Prague, Czechia

96 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-11-2025

Pronájem domu 219m² s pozemkem 509m²

Vila Štiplova K pronájmu nabízíme částečně zařízený rodinný dvojdům 5+kk k pronájmu nacházející se v příjemné lokalitě pražských Dejvic - Hanspaulka s kompletní občanskou vybaveností v místě, dobrou dopravní infrastrukturou a zelení v blízkosti bydlení. Tento prostorný dvojdům 5+kk k disponuje velkorysou obytnou plochou 219 m². Interiér domu je tvořen 4 ložnicemi, 3 koupelnami, obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelní částí. Dům nabízí rovněž 2 prostorné terasy, samostatnou toaletu a technickou místnost. Interiér domu nabízí plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, trouba, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba a myčka nádobí) sedací soupravu, postel a vestavěné skříně. Součástí je rovněž garáž pro jeden vůz a zahrada o velikosti 290 m². Žádaná pražská čtvrť Praha 6 - Dejvice je tvořená prvorepublikovými bytovými domy. Lokalita má skvělou dopravní dostupnost. Tramvajová zastávka Zelená se nachází 4 minuty od domu. Na stanici metra Dejvická dojdete pěšky za 15 min. Díky dobrému silničnímu napojení je to autem na dálnici 13 minut, na letiště Václava Havla 20 minut, do obchodního a zábavního centra OC Nový Smíchov nebo OC Stromovka 10 minut. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost (divadla, supermarkety, ordinace lékařů, lékárny, restaurace, kavárny, dětská hřiště, lokální obchody). Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 8 500 Kč Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH. Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

219 m²

Cena

96 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-11-2025

Cena za m²

438 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Štiplova, 160 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice dům o velikosti 246.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 246 m²

Jinonice, Praha 5, Czech Republic

77 000 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 199.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 199 m²

Smíchov, Prague, Czechia

77 446 Kč / měsíc

1 ložnice dům o velikosti 262.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 262 m²

Nad Želivkou, 164 00 Prague, Czechia

78 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy