Zveřejněno před 4 dny

dům s 1 ložnicí o velikosti 210 m² v Žalmanov

Okres Karlovy Vary, Czech Republic

35 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 11-05-2026

Pronájem domu 210m² s pozemkem 903m²

Moderní dům 4+kk pro pohodlné bydlení s výhledem na Slavkovský les Představte si domov, kde vás každé ráno vítá klid přírody, výhled na Slavkovský les a panorama Karlových Varů s dominantou Aberg. Místo, kde si můžete vychutnat ranní kávu na terase za zvuku ticha a večer relaxovat v naprostém soukromí s rodinou či přáteli. Přesto zůstáváte jen 8 minut od centra Karlových Varů. Co vám tento dům nabídne: Klidné bydlení v přírodě s výbornou dostupností obchodů jako Globus, Makro a další občanské vybavenosti. Prostorný a vzdušný obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou. Tři světlé ložnice a koupelnu s vanou pro maximální komfort celé rodiny. Garáž s dostatkem úložného prostoru. Samostatnou wellness zónu se saunou a relaxační místností – ideální místo pro odpočinek po náročném dni. Plně oplocený pozemek lemovaný vzrostlými tújemi, které zajišťují soukromí a příjemnou atmosféru. Dům je ve velmi dobrém stavu a připraven k okamžitému bydlení. Najděte místo, kde se propojuje pohodlí, soukromí a příroda – domov, do kterého se budete každý den rádi vracet. Měsíční nájemné: 35.000,- Kč. Kauce: 70.000,-Kč Odměna RK: 35.000,- Kč Plyn a elektřina budou přepsány na nájemce. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

210 m²

Cena

35 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

11-05-2026

Cena za m²

167 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Okres Karlovy Vary, Czech Republic

Načítání mapy

Nejhledanější pronájmy