dům s 1 ložnicí o velikosti 150 m² v Tovéř

Tovéř, okres Olomouc, Czechia

27 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-05-2026

Pronájem domu 150m² s pozemkem 310m²

Pronájem, Rodinné domy, 150m² - Toveř Přicházíme s nabídkou pronájmu prostorného rodinného domu se zahradou v obci Tovéř. Dům o dispozici 4+kk nabízí komfortní bydlení s užitnou plochou 150 m² a pozemkem o velikosti 310 m². Dispozice domu je velmi prakticky řešená. V přízemí se nachází zádveří, samostatná toaleta a prostorný obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, krbovými kamny a vstupem na balkon. V patře jsou tři samostatné neprůchozí ložnice, koupelna s vanou i sprchovým koutem a další samostatná toaleta. Suterén nabízí další koupelnu, technickou místnost a příjemný prostor s posezením a přímým vstupem na zahradu. Možnost parkování na vlastním pozemku před domem. Dům bude pro nové nájemníky připraven v perfektním stavu, nově vymalovaný a s novými žaluziemi v obytných místnostech. Vytápění zajišťuje plynový kotel a okna jsou plastová s dvojskly. Nemovitost se pronajímá kompletně zařízená, což umožňuje okamžité pohodlné nastěhování bez dalších investic. Obec Tovéř nabízí klidné bydlení s velmi dobrou dostupností a občanskou vybaveností v okolí, což z ní činí ideální místo pro rodinné bydlení. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

150 m²

Cena

27 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-05-2026

Cena za m²

183 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Tovéř, okres Olomouc, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Tovéř

1 ložnice dům o velikosti 150.0 m² - Útulný obytný prostor

dům s 1 ložnicí o velikosti 150 m²

Tovéř, okres Olomouc, Czechia

27 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Dům (150.0 m²) k pronájmu v Tovéř (Tovéř, okres Olomouc, Czechia) – rentola.cz