Zveřejněno dnes
Libišany, okres Pardubice, Czechia
35 000 Kč / měsíc
Pronájem rodinného domu, 118 m², Libišany Nabízíme k pronájmu samostatný rodinný dům v k. ú. Libišany. Jednopodlažní dům o užitné ploše 118 m² se 4 místnostmi, stojí na pozemku 892 m² na klidném okraji obce. Dům má je pasivní s energetickým štítkem A, má instalované elektronické okenice a rekuperaci a je tak velmi úsporný a více než splňuje požadavky na moderní bydlení. Dům je částečně vybavený vestavěnými skříněmi a kuchyňskou linkou. Nemovitost je ve velmi dobrém stavu, ideální pro rodinné bydlení s prostornou zahradou a možností venkovního využití. Pro více informací a termín prohlídky mě
Pronájem rodinného domu, 118 m², Libišany Nabízíme k pronájmu samostatný rodinný dům v k. ú. Libišany. Jednopodlažní dům o užitné ploše 118 m² se 4 místnostmi, stojí na pozemku 892 m² na klidném okraji obce. Dům má je pasivní s energetickým štítkem A, má instalované elektronické okenice a rekuperaci a je tak velmi úsporný a více než splňuje požadavky na moderní bydlení.
Dům je částečně vybavený vestavěnými skříněmi a kuchyňskou linkou. Nemovitost je ve velmi dobrém stavu, ideální pro rodinné bydlení s prostornou zahradou a možností venkovního využití. Pro více informací a termín prohlídky mě
Typ nemovitosti
dům
Pokoje
1
Velikost
118 m²
Cena
35 000 Kč
Cena za m²
297 Kč
Inzerát se nachází na adrese Libišany, okres Pardubice, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Libišany