Zveřejněno před 4 dny
Pačejov, okres Klatovy, Czechia
2 000 Kč / měsíc
Dlouhodobý pronájem zahrady s chatkou v Pačejově-nádraží. Dlouhodobě pronajmeme zahradu 1000 m². Na pozemku se nachází zahradní chatka, s elektřinou, vodou a odpadem. Hledáme dlouhodobého min. na 5 let, spolehlivého nájemce, který bude pozemek sekat a celkově udržovat. Chatka není určena k zimnímu provozu. Nutné z jedné strany oplotit.
Dlouhodobý pronájem zahrady s chatkou v Pačejově-nádraží. Dlouhodobě pronajmeme zahradu 1000 m². Na pozemku se nachází zahradní chatka, s elektřinou, vodou a odpadem. Hledáme dlouhodobého min.
na 5 let, spolehlivého nájemce, který bude pozemek sekat a celkově udržovat. Chatka není určena k zimnímu provozu. Nutné z jedné strany oplotit.
Typ nemovitosti
dům
Pokoje
1
Velikost
30 m²
Cena
2 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
Ihned
Cena za m²
67 Kč
Inzerát se nachází na adrese Pačejov, okres Klatovy, Czechia
Načítání mapy