byt s 1 ložnicí o velikosti 26 m² v Ostrava

Ostrava, AD MEP Ostrava, Czechia

9 400 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 21-04-2026

Pronájem, Byty 1+kk, 26 m

pronájem bytu 1+kk, 26 m² – ostrava, ul. mariánskohorská v zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt o dispozici 1+kk a výměře 26 m² na ulici mariánskohorská v části ostrava – přívoz. byt je ve velmi dobrém stavu a připraven k nastěhování. dispozice je vhodná pro jednotlivce. základní informace o bytě: • dispozice 1+kk, 26 m² • byt ve velmi dobrém stavu • vytápění a ohřev vody řešen elektřinou vybavení domu: • kamerový systém se záznamem • zabezpečovací systém • možnost připojení k internetu a tv finanční podmínky: • nájemné: 9 400 kč / měsíc • poplatek rk: 9 400 kč kauce – dvě možnosti: • kauce 2 nájmy (18 800 kč): o měsíční záloha na elektřinu a vodu cca 8 000 – 10 000 kč • kauce 3 nájmy (28 200 kč): o bez záloh na energie v obou případech nájemce hradí skutečnou spotřebu elektřiny a vody, kterou majitel vyúčtuje vždy k prvnímu dni v měsíci dle odečtů měřidel. u varianty se dvěma kaucemi jsou hrazeny zálohy, u varianty se třemi kaucemi probíhá úhrada přímo dle spotřeby. podmínky pronájmu: majitel preferuje nájemníky s doložitelným a stabilním příjmem. byt je určen pro zájemce, kteří si nájemné a veškeré náklady na bydlení hradí z vlastních zdrojů. majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce. další informace: • penb: třída g (nebyl dodán) v případě zájmu o více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

26 m²

Cena

9 400 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

21-04-2026

Cena za m²

362 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Ostrava, AD MEP Ostrava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ostrava

2 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 50 m²

Západní, 725 28 Ostrava, Czechia

7 579 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 46 m²

Garážní, 702 00 Ostrava, Czechia

7 700 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Lechowiczova, 702 00 Ostrava, Czechia

7 700 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy