Zveřejněno dnes
Olgy Havlové 2903/27, 130 00 Prague, Czechia
20 000 Kč / měsíc
Exkluzivní pronájem bytu 1+kk v ulici Olgy Havlové na Žižkově. Byt o velikost 38 m2 (včetně lodžie) se nachází ve 3. podlaží novostavby, je částečně zařízený a z lodžie nabízí krásný výhled západním směrem na park Židovské pece. Kuchyňský kout je vybavený ledničkou, elektrickým sporákem, el. troubou, myčkou nádobí. V koupelně je pračka kombinovaná se sušičkou. Nájemné za byt je stanoveno na 20.000 Kč, platby za služby jsou ve výši 2.842 Kč, plus platba za el. energii (cca 1.000 Kč, smlouva bude přepsána na nájemce). V případě zájmu je možnost domluvit se na termínu uvolnění parkovacího stání (nyní v pronájmu) v prvním podzemním podlaží domu. Cena za pronájem je 2.000 Kč za měsíc. Jistota (vratná kauce) ve výši jednoho měsíčního nájmu, provize RK ve stejné výši plus DPH. Před domem je Supermarket Albert a cukrárna. Ze zastávky autobusu Olgy Havlové se k metru na Želivského dostanete za 8 minut. Lokalita je zajímavá svým umístěním v bezprostředním sousedství nově budované rezidenční čtvrtě Na Vackově, kde vzniká komfortní bydlení s řadou obchodů a služeb se skvělou dopravní dostupností. Pro další informace a prohlídku bytu mě prosím
Exkluzivní pronájem bytu 1+kk v ulici Olgy Havlové na Žižkově. Byt o velikost 38 m2 (včetně lodžie) se nachází ve 3. podlaží novostavby, je částečně zařízený a z lodžie nabízí krásný výhled západním směrem na park Židovské pece. Kuchyňský kout je vybavený ledničkou, elektrickým sporákem, el. troubou, myčkou nádobí. V koupelně je pračka kombinovaná se sušičkou. Nájemné za byt je stanoveno na 20.000 Kč, platby za služby jsou ve výši 2.842 Kč, plus platba za el. energii (cca 1.000 Kč, smlouva bude přepsána na nájemce). V případě zájmu je možnost domluvit se na termínu uvolnění parkovacího stání (nyní v pronájmu) v prvním podzemním podlaží domu.
Cena za pronájem je 2.000 Kč za měsíc. Jistota (vratná kauce) ve výši jednoho měsíčního nájmu, provize RK ve stejné výši plus DPH. Před domem je Supermarket Albert a cukrárna. Ze zastávky autobusu Olgy Havlové se k metru na Želivského dostanete za 8 minut. Lokalita je zajímavá svým umístěním v bezprostředním sousedství nově budované rezidenční čtvrtě Na Vackově, kde vzniká komfortní bydlení s řadou obchodů a služeb se skvělou dopravní dostupností. Pro další informace a prohlídku bytu mě prosím
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
38 m²
Cena
20 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
Ihned
Zařízené
Ano
Cena za m²
526 Kč
Inzerát se nachází na adrese Olgy Havlové 2903/27, 130 00 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha