Zveřejněno dnes
Zborovská, 430 01 Chomutov, Czechia
30 000 Kč / měsíc
Pronájem, byt 4+1+2B, mezonet, 256 m², Chomutov, ul. Bezručova Nabízíme k pronájmu výjimečný mezonetový byt o dispozici 4+1 a celkové ploše 256 m and sup2;, situovaný v prvorepublikové vile v klidné části Chomutova, v ulici Zborovská. Součástí pronájmu je možnost užívání zahrady, parkování v garáži i ve dvoře. Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj s okrasnými sloupy a přímým vstupem na balkon. Velká kuchyně je vybavena vestavěnými elektrospotřebiči a navazuje na ni praktická, prostorná spíž. Byt disponuje dvěma koupelnami hlavní koupelna nabízí luxusní mramorovou masážní vanu, druhá je vybavena sprchovým koutem. Do druhého patra vedou elegantní dřevěné točité schody. Zde se nacházejí dva velké pokoje, další koupelna, šatna a druhý balkon s krásným výhledem do parku. Byt zaujme svou velkorysou dispozicí, reprezentativním charakterem a jedinečnou atmosférou prvorepublikového bydlení. Požadavky: Nájemné 30.000,-Kč/ měsíčně, Záloha na studenou vodu 500,-Kč/osoba, Elektřinu a plyn si nájemník přihlásí na sebe, Jistina 40.000,-Kč, Provize RK 20.000,-Kč. Více informací u makléře.
Pronájem, byt 4+1+2B, mezonet, 256 m², Chomutov, ul. Bezručova Nabízíme k pronájmu výjimečný mezonetový byt o dispozici 4+1 a celkové ploše 256 m and sup2;, situovaný v prvorepublikové vile v klidné části Chomutova, v ulici Zborovská. Součástí pronájmu je možnost užívání zahrady, parkování v garáži i ve dvoře. Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj s okrasnými sloupy a přímým vstupem na balkon. Velká kuchyně je vybavena vestavěnými elektrospotřebiči a navazuje na ni praktická, prostorná spíž. Byt disponuje dvěma koupelnami hlavní koupelna nabízí luxusní mramorovou masážní vanu, druhá je vybavena sprchovým koutem.
Do druhého patra vedou elegantní dřevěné točité schody. Zde se nacházejí dva velké pokoje, další koupelna, šatna a druhý balkon s krásným výhledem do parku. Byt zaujme svou velkorysou dispozicí, reprezentativním charakterem a jedinečnou atmosférou prvorepublikového bydlení. Požadavky: Nájemné 30.000,-Kč/ měsíčně, Záloha na studenou vodu 500,-Kč/osoba, Elektřinu a plyn si nájemník přihlásí na sebe, Jistina 40.000,-Kč, Provize RK 20.000,-Kč. Více informací u makléře.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
256 m²
Cena
30 000 Kč
Cena za m²
117 Kč
Inzerát se nachází na adrese Zborovská, 430 01 Chomutov, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Chomutov