byt s 1 ložnicí o velikosti 212 m² v Praha

Pařížská, 115 72 Prague, Czechia

150 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 15-02-2024

Pronájem bytu 6+kk 212 m2, Praha 1 - Josefov, Pařížská

K pronájmu nabízíme jedinečný, vybavený dispozičně řešený byt jako 6kk v historickém činžovním domě přímo v Pařížské ulici. Rezidenční dům se nachází v oblíbené lokalitě, na jedné z nejluxusnějších adres v Praze - v Pařížské ulici, pár kroků od Staroměstského náměstí. Byt prošel důkladnou kompletní rekonstrukcí s důrazem na zachování původních architektonických detailů a nabízí úžasný výhled a exkluzivní bydlení. Jedinečný a velmi světlý byt se nachází v pátém nadzemním podlaží domu s moderním výtahem. Byt je rozdělen na obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, hlavní ložnicí a dalšími čtyřmi pokoji, každý s vlastní koupelnou. Byty mají vysoké stropy, vestavěné skříně, dřevěné parkety a dostatek úložných prostor, samozřejmostí je klimatizace. Stylové bydlení v centru města, zažijte úchvatnou atmosféru historického centra Prahy a jedné z nejluxusnějších ulic Evropy. Kompletní občanská vybavenost - v okolí dostatek restaurací, kaváren a obchodů. Skvělá dopravní dostupnost : metro A, tramvajová zastávka. Parkování na modré zóně přímo před domem.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

212 m²

Cena

150 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

15-02-2024

Výtah

Ano

Novostavba

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

708 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Pařížská, 115 72 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 255.97 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 256 m²

Štefánikova 9/55, 150 00 Prague, Czechia

124 750 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 226.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 226 m²

Dušní, 110 00 Prague, Czechia

125 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 300.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 300 m²

Pankrác, Na Pankráci, 140 63 Prague, Czechia

131 568 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy