byt s 2 ložnicemi o velikosti 51 m² v Přerov

Mervartova, 750 00 Přerov, Czechia

10 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu, 51 m2, ul. Mervartova, Přerov

Nabízíme k pronájmu prostorný byt v cihlovém domě na adrese ulice Mervartova, Přerov. Tento byt o velikosti 1+1 se nachází v 1.patře tohoto domu. S celkovou podlahovou plochou 51m 2 a užitnou plochou 49 m 2 nabízí dostatek prostoru. Jednou z předností tohoto bytu je balkon o ploše 4 m 2 , který poskytuje možnost odpočinku a relaxace. Dále k bytu náleží i sklep o velikosti 3 m 2 , který poskytuje dostatek úložného prostoru. Orientace bytu je na východ zaručující dostatek světla. Vybavení bytu je kompletní a zahrnuje například sporák s indukční deskou a elektrickou troubou, jídelní stůl a židle, v pokoji prostornou obývací stěnu, pohodlnou pohovku a jiné. Okolí nemovitosti nabízí veškerou občanskou vybavenost, jako jsou školy, školky, zdravotnická zařízení, pošta, supermarket a kompletní síť obchodů a služeb. Dostupnost je také vynikající díky blízkosti vlakového spojení, dálnice D1, silnic, MHD a autobusových zastávek. Tento byt nabízí skvělé bydlení v klidné lokalitě s veškerým komfortem a výhodami. Majitel požaduje dvě měsíční kauce, energie se platí nad rámec nájemného odvíjející se od počtu osob. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

51 m²

Cena

10 500 Kč

Cena za m²

206 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Mervartova, 750 00 Přerov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Přerov

1 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 40 m²

Přerov, severní podchod, 751 51 Přerov, Czechia

9 900 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 43.15 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 43 m²

Mikuláškova, 750 00 Přerov, Czechia

10 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 48.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 48 m²

Přerov, okres Přerov, Czechia

10 300 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (51.0 m²) k pronájmu v Přerov (Mervartova, 750 00 Přerov, Czechia) – rentola.cz