270 24 Sýkořice, Czechia
23 000 Kč / měsíc
Pronájem bytu 5+kk 124 m², Sýkořice Hledáte prostorné a světlé bydlení v přírodě, ale s rychlou dostupností do města? Tohle je přesně ono. Nabízíme k pronájmu jedinečný podkrovní byt 5+kk o rozloze 124 m² v domě v malebné obci Sýkořice. Co byt nabízí: 5 pokojů – ideální pro rodinu nebo ty, kdo potřebují klid i prostor Kompletně zařízená kuchyň a koupelna – nastěhujete se bez starostí Prostorné a světlé podkroví plné přirozeného světla Podmínky pronájmu: Nájem: 23 000 Kč/měsíc Poplatky za energie dle skutečné spotřeby Provize RK: 1 nájemné Kauce: 2 nájemné Proč Sýkořice? Obec leží uprostřed Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko – jedné z nejkrásnějších přírodních oblastí v České republice, v členitém terénu Křivoklátské vrchoviny na levém břehu řeky Berounky. Mistopisy Hrad Křivoklát je vzdušnou čarou pouhé 4 km od obce. Mistopisy Procházky v křivoklátských lesích, výhledy na Berounku, turistické stezky – to vše máte doslova za humny. Byt je jediný svého druhu v domě a poptávka bude vysoká.
Pronájem bytu 5+kk 124 m², Sýkořice Hledáte prostorné a světlé bydlení v přírodě, ale s rychlou dostupností do města? Tohle je přesně ono. Nabízíme k pronájmu jedinečný podkrovní byt 5+kk o rozloze 124 m² v domě v malebné obci Sýkořice. Co byt nabízí: 5 pokojů – ideální pro rodinu nebo ty, kdo potřebují klid i prostor Kompletně zařízená kuchyň a koupelna – nastěhujete se bez starostí Prostorné a světlé podkroví plné přirozeného světla Podmínky pronájmu: Nájem: 23 000 Kč/měsíc Poplatky za energie dle skutečné spotřeby Provize RK: 1 nájemné Kauce: 2 nájemné Proč Sýkořice? Obec leží uprostřed Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko – jedné z nejkrásnějších přírodních oblastí v České republice, v členitém terénu Křivoklátské vrchoviny na levém břehu řeky Berounky.
Mistopisy Hrad Křivoklát je vzdušnou čarou pouhé 4 km od obce. Mistopisy Procházky v křivoklátských lesích, výhledy na Berounku, turistické stezky – to vše máte doslova za humny. Byt je jediný svého druhu v domě a poptávka bude vysoká.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
5
Velikost
124 m²
Cena
23 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
30-04-2026
Venkovní
Ano
Cena za m²
185 Kč
Inzerát se nachází na adrese 270 24 Sýkořice, Czechia
Načítání mapy